Pracownia architektoniczna ARCHIKĄTY | +48 669 016 808 | biuro@archikaty.pl | Przemysłowa 39 lok. 505, Poznań | Beczkowa 38/7, 93-487 Łódź

Realizacje

Biuro 240m2

Styl loftowy


Powierzchnia biurowa typu OPEN SPACE zaaranżowana dla jednej z poznańskich agencji reklamowych to nowoczesna przestrzeń loftowa. Wnętrze zupełnie surowe (w stanie deweloperskim) poniekąd stało się inspiracją do stworzenia miejsca pracy w loftowym klimacie. Wykorzystano surowiznę sufitów, która idealnie sprawdziła się w połączeniu ze starą, czerwoną cegłą oraz szkłem, oddzielającym pomieszczenia, które miały zostać "zamknięte". Kable oświetleniowe celowo zostały "wyciągnięte" i ułożone tak, aby podkreslić cały styl panujący we wnętrzu. Białe biurka dobrze komponują się z szarościami na podłodze i suficie, jednocześnie rozjaśniając i ożywiając pomieszczenie.

Kuchnia przynależy do biura, w którym dominuje styl loftowy. Aby i kuchnia stała się integralną częścią całości, zaaranżowano ją w takim samym stylu, w którym królują surowość oraz kolory neutralne - biele i szarości. Niebieska ściana nawiązuje do logo firmy oraz dodaje akcent kolorytyczny. Kuchnia "biurowa" spełnia swoje najważniejsze funkcje a oprócz tego jej nowoczesna aranżacja sprawia, że będzie chętnie odwiedzana w trakcie przerw od pracy.

Łazienka dostosowana do miejsca pracy dla około 35 osób. Jasne kolory, ciemne akcenty i prostota to cechy łazienki, która mimo niskiego nakładu finansowego wygląda schludnie, czysto i ładnie.

OPINIE KLIENTÓW

Współpraca przebiegała w miłej, przyjaznej atmosferze a efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Pani Małgosia jest w 100% profesjonalistką i polecam ją tym wszystkim, którzy chcą mieć pomysłowe wykończenie mieszkania.

- Elżbieta -

Cenimy pracownię Archikąty za fantastyczne pomysły idealnie skrojone pod postawione przez nas wymagania oraz terminowe dostarczanie obiecanych wizualizacji. Współpraca przebiegła w ekspresowym tempie i zaowocowała stworzeniem niesamowitego miejsca pracy dla 35 ludzi.

- Verseo.pl -

Musimy przyznać, że byliśmy z mężem pod wielkim wrażeniem jak szybko Pani Małgosia przygotowała nam projekt. Dodatkowo dzięki pomocy przy wyborze materiałów oraz mebli zaoszczędziliśmy sporo cennego czasu. Serdecznie polecamy wszystkim, którym zależy na szybkim remoncie i pomysłowej aranżacji.

- Kasia i Michał -