Pracownia architektoniczna ARCHIKĄTY | +48 669 016 808 | biuro@archikaty.pl | Przemysłowa 39 lok. 505, Poznań | Beczkowa 38/7, 93-487 Łódź

O Firmie

Małgorzata  Kluska - Architekt - Projektant Wnętrz
Małgorzata  Kluska - Architekt - Projektant Wnętrz

Pracownia Projektowa ARCHIKĄTY

Studio Projektowe ARCHIKĄTY specjalizuje się w świadczeniu usług realizacji projektów wnętrz mieszkalnych oraz publicznych.

Proponuje Ci:

  • Oryginalne wnętrza, dopasowane do Twoich potrzeb i stylu życia, jaki prowadzisz
  • Nietypowe rozwiązania, które pomogą wygospodarować przestrzeń
  • Oszczędność czasu i pieniędzy

Realizujemy zlecenia na projekty wnętrz na terenie całej Polski.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i przesłania zapytania w sprawie projektu.


Mgr Sztuki Małgorzata Kluska


Z wykształcenia jestem magistrem sztuki projektantem wnętrz. Studia ukończyłam na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu (dawniej ASP). W tworzeniu projektów wykorzystuję swoje kilkuletnie doświadczenie w branży oraz zdobytą wiedzę. Opieram się na panujących trendach śledząc designerskie nowości, jednocześnie sięgając do ponadczasowej klasyki.


Do swojej pracy podchodzę z pasją. Każdy projekt to dla mnie inne wyzwanie, dlatego stawiam na indywidualne potrzeby klienta, nie ograniczając się do konkretnego stylu. Wrażliwość na estetykę oraz świadomość,jaką rolę w życiu człowieka odgrywają odpowiednio zaaranżowane przestrzenie, pozwala mi stworzyć wnętrza,które w adekwatny sposób wpisują się w oczekiwania i potrzeby moich klientów.

W zdobywaniu odpowiednich umiejętności i kwalifikacji pomogły mi m.in.różnego rodzaju szkolenia oraz półroczny staż w EUAC – Escola Universitária das Artes de Coimbra, na kierunku Design de Comunicação w Portugalii.


Mgr Sztuki Dawid Szczepański

  • stanowisko: Projektant Wnętrz

Z wykształcenia projektant wnętrz, projektant mebli, a także historyk kultury.

Projektowanie wnętrz rozumiem jako kreowanie przestrzeni funkcjonalnej i równocześnie spójnej estetycznie, integrującej ale bezkolizyjnej. Konstruowanie otoczenia będącego tłem dla zdarzeń, w których główną role odgrywa człowiek. Wnętrz, w których wykonywanie codziennych czynności będzie sprawiało przyjemność, atmosfera zachęcała do przebywania w nich, a przedmioty służyły celebracji wartości ponadmaterialnych.


Mgr inż. architekt Katarzyna Miązek

  • stanowisko: Architekt/ Projektant Wnętrz

Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem architektem. Skończyłam Architekturę na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Projektowanie wnętrz to moja pasja. Dzięki zdobytej wiedzy oraz wyobraźni przestrzennej moje prace są funkcjonalne, proste i kreatywne.

OPINIE KLIENTÓW

Współpraca przebiegała w miłej, przyjaznej atmosferze a efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Pani Małgosia jest w 100% profesjonalistką i polecam ją tym wszystkim, którzy chcą mieć pomysłowe wykończenie mieszkania.

- Elżbieta -

Cenimy pracownię Archikąty za fantastyczne pomysły idealnie skrojone pod postawione przez nas wymagania oraz terminowe dostarczanie obiecanych wizualizacji. Współpraca przebiegła w ekspresowym tempie i zaowocowała stworzeniem niesamowitego miejsca pracy dla 35 ludzi.

- Verseo.pl -

Musimy przyznać, że byliśmy z mężem pod wielkim wrażeniem jak szybko Pani Małgosia przygotowała nam projekt. Dodatkowo dzięki pomocy przy wyborze materiałów oraz mebli zaoszczędziliśmy sporo cennego czasu. Serdecznie polecamy wszystkim, którym zależy na szybkim remoncie i pomysłowej aranżacji.

- Kasia i Michał -