Pracownia architektoniczna ARCHIKĄTY | +48 669 016 808 | biuro@archikaty.pl | Przemysłowa 39 lok. 505, Poznań | Beczkowa 38/7, 93-487 Łódź

Realizacje

Sypialnia 10m2

Styl nowoczesny/skandynawski


Jasna, przytulna sypialnia wyróżniająca się niepowtarzalnym stylem. Głównym elementem, skupiającym uwagę jest dopasowany do wnętrza podest, na którym umieszczono materac. Oprócz tego, że stanowi on miejsce do spania, to dzięki ukrytym w nim szufladom i szafkom tworzy także miejsce do przechowywania ubrań. Brak typowych dla sypialni sprzętów koncentruje na wypoczynku. Atrakcyjności wnętrzu dodają wykrojone w nietypowy kształt ścianki z płyt k-g, które są jednocześnie zabudową oświetlenia z pasków ledowych. Ciekawym zabiegiem, powiększającym przestrzeń są lustra umieszczone na suficie i ścianie. Wytarte, drewniane panele podłogowe oraz imitujące drewno panele ścienne, nadają sypialni skandynawski charakter.

OPINIE KLIENTÓW

Współpraca przebiegała w miłej, przyjaznej atmosferze a efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Pani Małgosia jest w 100% profesjonalistką i polecam ją tym wszystkim, którzy chcą mieć pomysłowe wykończenie mieszkania.

- Elżbieta -

Cenimy pracownię Archikąty za fantastyczne pomysły idealnie skrojone pod postawione przez nas wymagania oraz terminowe dostarczanie obiecanych wizualizacji. Współpraca przebiegła w ekspresowym tempie i zaowocowała stworzeniem niesamowitego miejsca pracy dla 35 ludzi.

- Verseo.pl -

Musimy przyznać, że byliśmy z mężem pod wielkim wrażeniem jak szybko Pani Małgosia przygotowała nam projekt. Dodatkowo dzięki pomocy przy wyborze materiałów oraz mebli zaoszczędziliśmy sporo cennego czasu. Serdecznie polecamy wszystkim, którym zależy na szybkim remoncie i pomysłowej aranżacji.

- Kasia i Michał -