Pracownia Projektowa ARCHIKĄTY - projektowanie wnętrz Poznań

Projekty wnętrz

Studio Projektowe ARCHIKĄTY oferuje:

  • Stworzenie oryginalnego wnętrza, dopasowanego do Twoich potrzeb i stylu życia, jaki prowadzisz.
  • Nietypowe rozwiązania, które pomogą wygospodarować przestrzeń.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy.

Przy zakupie nowego lokalu na usługę projektanta wnętrz przeznaczasz ok. 2% całej inwestycji.

Zobacz nasze realizacje

Proces budowy projektu wygląda następująco:

ETAP I

  • Projekt koncepcyjny - wywiad z klientem, propozycje układu funkcjonalnego poprzez ogólne założenia projektowe.

ETAP II

  • Wizualizacje 3D - na tym etapie dobieramy materiały, wybieramy kolory, meble, oświetlenie, różnego rodzaju produkty oraz pracujemy nad rozwiązaniami aranżacyjnymi.

ETAP III

  • Po akceptacji etapu II tworzone są szczegółowe rysunki techniczne (mebli, sufitów, posadzek, detali itp.) dla wykonawców.

ETAP IV

  • (Opcjonalnie) - w zależności od potrzeb klienta w jego skład wchodzą: zakupy oraz stały nadzór w trakcie wykonywanych robót wykończeniowych.

Klient otrzymuje dwie lub trzy propozycje aranżacji wnętrz, opierające się zarówno na pomysłach klienta jak i na tych proponowanych przez pracownie.

Cennik

Każde wnętrze jest niepowtarzalne, różni się stopniem skomplikowania, metrażem oraz oczekiwaniami klienta, zatem ciężko wycenić je w jednakowy sposób. Aby na wstępie ułatwić nam to zadanie, zapraszam do wypełnienia formularza z wyceną.

Darmowa wycena

Home Staging

Home staging polega na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości pod wynajem lub sprzedaż. Wiele czynników stanowi o atrakcyjności danego lokum. Są to nie tylko dobra lokalizacja mieszcząca się w nowoczesnym osiedlu i odpowiadający metraż, ale także aranżacja wnętrz i ich funkcjonalność. Dla potencjalnego klienta czy najemcy liczy się pierwsze wrażenie. Z pewnością Twoje lokum nie jest jedynym, które obejrzy, dlatego warto wyróżnić swoją "ofertę". Z pomocą projektanta - home stagera, dzięki kilku trikom i niewielkim kosztem, z pewnością uatrakcyjnisz swoje wnętrza. Pomoże Ci to w znacznym stopniu zwiększysz swoje szanse na wynajem/sprzedaż lokalu.

Metamorfoza Twojego lokalu, w zależności od wkładu finansowego przeznaczonego na odnowienie wnętrz, może odbyć się w dwojaki sposób:

  • Uproszczony - odświeżenie ścian, dodanie elementów dekoracyjnych.
  • Złożony – zmiany funkcjonalne przestrzeni, częściowa lub całkowita zmiana wyposażenia (niewielkim kosztem w efektowny sposób).

DLACZEGO WARTO ZATRUDNIĆ ARCHITEKTA WNĘTRZ?

OSZCZĘDZASZ PIENIĄDZE

Wybierając nieodpowiednie materiały czy meble narażasz się na dodatkowe koszty związane z naprawą a nawet wymianą danego wyposażenia.

OSZCZĘDZASZ SWÓJ CZAS

Architekt wnętrz pomoże Ci w zakupach oraz sprecyzowaniu Twoich potrzeb. Jako wykwalifikowany projektant znam się na markach, pomogę Ci wybrać odpowiednie sprzęty i materiały,dzięki czemu Ty zaoszczędzisz swój czas.

MASZ SPOKOJNĄ GŁOWĘ

Z pomocą architekta nie musisz poświęcać wielu godzin na obmyślanie odpowiedniego stylu, zamartwianie się jak odpowiednio zaaranżować przestrzeń w ciekawe rozwiązania i sprzęt. Nie musisz rezygnować ze swoich codziennych obowiązków, nie musisz gospodarować kilku godzin w ciągu dnia na poszukiwania różnych sposobów aranżacji oraz funkcjonalności Twoich pomieszczeń – zrobię to za Ciebie.