Pracownia architektoniczna ARCHIKĄTY | +48 669 016 808 | biuro@archikaty.pl | Przemysłowa 39 lok. 505, Poznań | Beczkowa 38/7, 93-487 Łódź

Oferta

OFERTA

PROJEKTY WNĘTRZ

Studio Projektowe ARCHIKĄTY oferuje:

  • Stworzenie oryginalnego wnętrza, dopasowanego do Twoich potrzeb i stylu życia, jaki prowadzisz
  • Nietypowe rozwiązania, które pomogą wygospodarować przestrzeń
  • Oszczędność czasu i pieniędzy

Przy zakupie nowego lokalu na usługę projektanta wnętrz przeznaczasz ok. 2 % całej inwestycji.

Proces budowy projektu wygląda następująco:

ETAP I - projekt koncepcyjny - wywiad z klientem: wybór stylu, propozycje układu funkcjonalnego poprzez ogólne założenia projektowe, budżetowe oraz materiałowe.
ETAP II - szczegółowe rysunki techniczne (2d) ścian, mebli, sufitów, posadzek, detali itp.
ETAP III - po akceptacji etapu II tworzenie wizualizacji 3D.
ETAP IV (opcjonalnie) - w zależności od potrzeb klienta w jego skład wchodzą: zakupy oraz stały nadzór w trakcie wykonywanych robót wykończeniowych.

Klient otrzymuje dwie lub trzy propozycje aranżacji wnętrz, opierające się zarówno na pomysłach klienta jak i na tych proponowanych przeze mnie.


CENNIK

Każde wnętrze jest niepowtarzalne, różni się stopniem skomplikowania, metrażem oraz oczekiwaniami klienta, zatem ciężko wycenić je w jednakowy sposób. Aby na wstępie ułatwić nam to zadanie, zapraszam do wypełnienia formularza z wyceną.

HOME STAGING

Home staging polega na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości pod wynajem lub sprzedaż. Wiele czynników stanowi o atrakcyjności danego lokum. Są to nie tylko dobra lokalizacja mieszcząca się w nowoczesnym osiedlu i odpowiadający metraż, ale także aranżacja wnętrz i ich funkcjonalność. Dla potencjalnego klienta czy najemcy liczy się pierwsze wrażenie. Z pewnością Twoje lokum nie jest jedynym, które obejrzy, dlatego warto wyróżnić swoją "ofertę". Z pomocą projektanta - home stagera, dzięki kilku trikom i niewielkim kosztem, z pewnością uatrakcyjnisz swoje wnętrza. Pomoże Ci to w znacznym stopniu zwiększysz swoje szanse na wynajem/sprzedaż lokalu.

Metamorfoza Twojego lokalu, w zależności od wkładu finansowego przeznaczonego na odnowienie wnętrz, może odbyć się w dwojaki sposób:

  • Uproszczony - odświeżenie ścian, dodanie elementów dekoracyjnych.
  • Złożony – zmiany funkcjonalne przestrzeni, częściowa lub całkowita zmiana wyposażenia (niewielkim kosztem w efektowny sposób).

DLACZEGO WARTO ZATRUDNIĆ ARCHITEKTA WNĘTRZ?

OSZCZĘDZASZ PIENIĄDZE
wybierając nieodpowiednie materiały czy meble narażasz się na dodatkowe koszty związane z naprawą a nawet wymianą danego wyposażenia.
OSZCZĘDZASZ SWÓJ CZAS
architekt wnętrz pomoże Ci w zakupach oraz sprecyzowaniu Twoich potrzeb. Jako wykwalifikowany projektant znam się na markach, pomogę Ci wybrać odpowiednie sprzęty i materiały,dzięki czemu Ty zaoszczędzisz swój czas.
MASZ SPOKOJNĄ GŁOWĘ
z pomocą architekta nie musisz poświęcać wielu godzin na obmyślanie odpowiedniego stylu, zamartwianie się jak odpowiednio zaaranżować przestrzeń w ciekawe rozwiązania i sprzęt. Nie musisz rezygnować ze swoich codziennych obowiązków, nie musisz gospodarować kilku godzin w ciągu dnia na poszukiwania różnych sposobów aranżacji oraz funkcjonalności Twoich pomieszczeń – zrobię to za Ciebie.

OPINIE KLIENTÓW

Współpraca przebiegała w miłej, przyjaznej atmosferze a efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Pani Małgosia jest w 100% profesjonalistką i polecam ją tym wszystkim, którzy chcą mieć pomysłowe wykończenie mieszkania.

- Elżbieta -

Cenimy pracownię Archikąty za fantastyczne pomysły idealnie skrojone pod postawione przez nas wymagania oraz terminowe dostarczanie obiecanych wizualizacji. Współpraca przebiegła w ekspresowym tempie i zaowocowała stworzeniem niesamowitego miejsca pracy dla 35 ludzi.

- Verseo.pl -

Musimy przyznać, że byliśmy z mężem pod wielkim wrażeniem jak szybko Pani Małgosia przygotowała nam projekt. Dodatkowo dzięki pomocy przy wyborze materiałów oraz mebli zaoszczędziliśmy sporo cennego czasu. Serdecznie polecamy wszystkim, którym zależy na szybkim remoncie i pomysłowej aranżacji.

- Kasia i Michał -