10 lat doświadczenia

Sprawdzona ekipa remontowa

Szybka wycena

Pracownia Projektowa ARCHIKĄTY

Studio Projektowe ARCHIKĄTY specjalizuje się w świadczeniu usług realizacji projektów wnętrz mieszkalnych oraz publicznych.

Proponuje Ci:

  • Oryginalne wnętrza, dopasowane do Twoich potrzeb i stylu życia, jaki prowadzisz.
  • Nietypowe rozwiązania, które pomogą wygospodarować przestrzeń.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy.
Realizujemy zlecenia na projekty wnętrz na terenie całej Polski.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i przesłania zapytania w sprawie projektu.

Mgr Sztuki Małgorzata Kluska

Z wykształcenia jestem magistrem sztuki projektantem wnętrz. Studia ukończyłam na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu (dawniej ASP). W tworzeniu projektów wykorzystuję swoje kilkuletnie doświadczenie w branży oraz zdobytą wiedzę. Opieram się na panujących trendach śledząc designerskie nowości, jednocześnie sięgając do ponadczasowej klasyki.
Do swojej pracy podchodzę z pasją. Każdy projekt to dla mnie inne wyzwanie, dlatego stawiam na indywidualne potrzeby klienta, nie ograniczając się do konkretnego stylu. Wrażliwość na estetykę oraz świadomość,jaką rolę w życiu człowieka odgrywają odpowiednio zaaranżowane przestrzenie, pozwala mi stworzyć wnętrza,które w adekwatny sposób wpisują się w oczekiwania i potrzeby moich klientów.
W zdobywaniu odpowiednich umiejętności i kwalifikacji pomogły mi m.in.różnego rodzaju szkolenia oraz półroczny staż w EUAC – Escola Universitária das Artes de Coimbra, na kierunku Design de Comunicação w Portugalii.

Mgr inż. architekt Katarzyna Miązek

  • stanowisko: Architekt/ Projektant Wnętrz
Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem architektem. Skończyłam Architekturę na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Projektowanie wnętrz to moja pasja. Dzięki zdobytej wiedzy oraz wyobraźni przestrzennej moje prace są funkcjonalne, proste i kreatywne.
img img